Zenjovilt palli saanud kaaslane lõi Šahtjori võiduvärava (video) (0)

Sergei Zenjov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Puurivahist mööda mängides läks Sergei Zenjovi puude küll pikaks, aga Eesti koondislase jalast põrkas pall tiimikaaslasele Bauõržan Turõsbekile, kes lõi Karagandõ Šahtjori võiduvärava.

Šahtjor pidas täna Kasahstani kõrgliigas oma hooaja teise mängu ja võttis esimese võidu, alistades 1:0 mulluse hõbedameeskonna Almatõ Kairati.

Värav sündis 17. minutil. Zenjov kuulus põhikoosseisu ja vahetati välja 74. minutil. Kairati peatreener Aleksei Špilevski sai pärast esimest poolaega punase kaardi.

Kolmapäevases mängus juba 27. minutil platsilt ära longanud Artjom Dmitrijev tänases kohtumises kaasa ei teinud, kui tema tööandja Okžetpes kaotas 0:1 Kõzõlorda Kaisarile. Okžetpes on kaotanud kuivalt kõik oma kolm liigamängu ja paikneb tabeli põhjas.