Zenit kaotas teise mängu järjest, Sotši jõudis kahe punkti kaugusele (0)

Zenit sai taas kurvastada ja Sotši rõõmustada. Foto: Scanpix / Anatoli Medved / Icon SMI via ZUMA Press

Venemaa kõrgliiga liider Peterburi Zenit sai 11. voorus teise järjestikuse kaotuse, jäädes võõrsil alla Tula Arsenalile 1:2.

Skoori avas teise poolaja alguses kontrarünnakul Zuriko Davitašvili. 88. minutil Peterburi meeskond viigistas, kui Malcom tsenderdas ja Artjom Dzjuba saatis oma endise laenuklubi vastu peaga palli võrku. Dzjuba skooris neljandat liigamängu järjest. Ta sai kirja Zeniti eest ühtekokku oma sajanda värava, mida ta ka ise esile tõstis, näidates ümmarguse arvuga alussärki.

Dzjuba tabamusest jäi külalistele siiski väheks, kuna viimasel minutil saatis Kings Kangwa võimsa kauglöögi ristnurka. Zenit kaotas kaks liigamängu järjest esmakordselt pärast 2018. aasta detsembrit, ka tookord tuli üks kaotustest Arsenalilt.

Teise järjestikuse võidu võtnud Sotši vähendas vahe Zenitiga kahepunktiliseks. Sotši läks Rostovi vastu 3:0 juhtima ja võitis lõpuks 3:2. Värava ja resultatiivse sööduga säras Mateo Cassierra.

Moskva Spartak tuli derbimängus Moskva Dinamo vastu lõpuminutitel kahe täpse pealöögiga 0:2 kaotusseisust välja ja sai 2:2 viigi.