Zahovaiko: see tunne saadab meid edasi järgmisesse hooaega ja see tunne on hea! (0)

Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko oli pärast mängu väga rahul, et Tarmo Neemelo väärikalt pensionile saadeti ja sõnas, et selle tunde pealt on uuele hooajale hea vastu minna.

Enne FCI Levadiaga kohtumist tahtis Zahovaiko, et sellest saaks Tarmo mäng ja pärast 3:1 võitu ja Neemelo väravat oli ta kindel, et nii ka läks. "100 protsenti. Häälestus oli selline, et me tahtsime Tarmole jätta hea emotsiooni. Iga mängija oli väga motiveeritud ja kõik saime aru, et meeldejääva emotsiooni pakkumiseks oli vaja mäng võita. See ei olnud lihtne, sest Levadia on tasemel meeskond, aga kokkuvõttes oli tasavägine mäng - kohati oli initsiatiiv meil, kohati neil. Ei taha paista ülekohtune, aga kui mängu meenutada, siis ega neil ju väga palju momente ei olnud. Suutsime Levadia hästi kontrolli all hoida - noored olid tublid, vanad olid tublid ja Tarmo oli tasemel," võttis ta kohtumise kokku.

"Mingil hetkel mõtlesime, et pigistame temast veel kümme minutit välja, aga ta ise tahtis viis minutit. Enam paremini vist karjääri lõpetada ei saa," kiitis ta 81. minutil puhkama tulnud Neemelot. "Meeskond vääris seda võitu ja Tarmo eriti. Tabeli poole pealt ei oma see mingit tähtsust, aga see tunne, vot see tunne saadab meid edasi järgmisesse aastasse. Ja see tunne on hea!"

Vaatamata neljandaks jäämisele kannab Zahovaiko hooaja tugevalt plusspoolele. "Lõpus tulid kaardid sellised, et oleks saanud isegi medalit püüda, aga me natuke ebaõnnestusime. Sellest on kahju, aga üldises plaanis oleme väga rahul. Mängijad on tõstnud oma taset ja tervikuna meeskond kohe selle pealt võidab. Hea vundament on laotud ja siit on hea minna edasi."

REKLAAM

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK