Zahovaiko: head emotsiooni tekitab küll, et oleme konkurentsis! (0)

Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko rõõmustas pärast 2:0 võitu TJK Legioni üle, et esimese ringi lõpuks on tulemused paranenud.

Paide alustas hooaega mäletatavasti suure võiduga Tallinna Kalevi üle, kuid ei saanud pärast koroonapausi kohe pakkudelt minema. Võit Legioni üle oli aga neljas järjestikune ja kohaks tabelis on nüüd juba teine. "Palju mänge on veel ees, aga head emotsiooni tekitab see küll, et oleme konkurentsis," kiitis Zahovaiko.

Tänase mänguga jäi Paide loots rahule. "Esimene poolaeg ei läinud nii hästi kui oleksime soovinud, aga tegime mõned korrektuurid ja teisel poolajal meie mäng läks paremaks. Vastane tegelikult ei üllatanud, aga olime [esimesel poolajal] veidi närvilised ja see mõjutas meie rütmi. Poolajal rahustasime mängijad maha."

Paide mängu keskseks kujuks kerkis äärekaitsja Karl Mööl, kes lõi 54. minutil võimsast kauglöögist omad 2:0 ette, kuid teenis veerand tundi hiljem punase kaardi ja jätab seetõttu nädalasisese vooru, kus võõrustatakse Tartu Tammekat, vahele. Zahovaiko hoolealust laitma ei rutanud.

REKLAAM

"Kindlasti usun, et ta vaatab isegi seda [väravat] mitu korda üle. Aga ta on nii kogenud mängija, et suudab ise adekvaatselt [hilisemat] olukorda hinnata. Läks liiga uljalt sisse ja sattus kokkupõrkesse, hindas olukorda valesti. Aga mis seal ikka, saab tema natuke puhata ja tuleb värske mees peale."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK