Werner: viimased kuud on mind maa peale toonud (0)

Foto: Scanpix / Adrian Dennis / Pool / EPA

Suvel 50 miljoni euro eest Chelseasse siirdunud endine Leipzigi väravamasin Timo Werner tunnistas avameelses intervjuus, et uus keskkond tõi ta maa peale.

 Leipzigis lajatas Werner väravaid igast asendist - mullu paugutas ta Bundesligas 28 kolli, kõikide sarjade peale kokku suisa 34. Kui lõppema hakkab veebruarikuu, siis Chelsea eest on tal Premier League'is kirjas alles viis väravat.

"Alguses eeldasin, et saan Inglismaal jätkata samamoodi, aga viimastel kuudel on mind maa peale toodud," sõnas Werner Saksamaa väljaandele Kicker. "Inglismaal pole ükski mäng mitte kunagi rahulik. Sa mängid 1,90 m pikkade kaitsjate vastu, kes on füüsiliselt tugevad, aga samal ajal ka väga kiired. Premier League'i intensiivsus on muljetavaldav."

REKLAAM

Werner mõistis, et kui temalt väravaid ei tule, siis ei räägita temast enam ka kui superründajast ja pingetest vabanemiseks pidi ta korda saama enda mõttemaailma. "Ma pidin lihtsalt väravate löömise survest vabanema."

Werneri viies liigavärav tuli 15. veebruaril, mis lõpetas koguni 14 mängu kestnud põua.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK