Voolaid Mošnikovist: ei saa mõelda, et kui keegi Legioni vastu särab, siis ta Põhja-Makedoonia vastu tuleb ja teeb (1)

Mošnikov on olnud üks Paide võtmemängijaid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti rahvuskoondise peatreener Karel Voolaid selgitas Eesti Päevalehele antud pikas usutluses, miks ei pääsenud viimati valikusse Paide Linnameeskonna poolkaitsja Sergei Mošnikov.

32-aastane poolkaitsja oli küll sügisel koduse üks Premium liiga säravamaid tähti, kuid Voolaidi valikusse ei mahtunud. Viimati kuulus Mošnikov koondisesse ligi kolm aastat tagasi.

"Ei saa mõelda, et kui keegi Legioni vastu särab, siis ta Põhja-Makedoonia vastu tuleb ja teeb, kindel kaup! Mul on samal ajal kaalukausil Vassiljev, Miller ja Tunjov. Kui keegi saavutab mingi hetkevormi, ei ole sinna taha kirjutatud võrdusmärki: Põhja-Makedoonia vastu värav ja sööt või nii palju meetreid," selgitas Voolaid otsust.

"Mängijat valides pead sa kõik millimeetrid läbi kammima, mõtlema, rääkima treeneritega, vaatama tausta, kust ta on tulnud, kuhu ta võib veel jõuda, kõik sellised asjad. Minu pilk oli osade mängijate valikus suunatud rohkem homsesse päeva."

REKLAAM

Voolaidi leping Eesti koondise peatreenerina kehtib 31. detsembrini. Praeguse info kohaselt on tõenäolisem, et seda ei pikendata.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

AinUlttauntau   •  
(146.255.182.***)
Oleme jõudnud huvitavasse aega. Olen aru saanud, et koondises on just hetkel parimas vormis eestlased. Aga võta näpust... Õigus, Aivari korrutajaga tuleb tehe läbi korrutada muidugi, tal ju ennem räägitud, kes peaks koosseisus olema. TOP10 filosoofia.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK