Voolaid: mina isiklikult pinget ei tunne, mängijate kohta saame teada homme (0)

Karel Voolaid. Foto: Katariina Peetson

Paide Linnameeskonna peatreener Karel Voolaid rääkis päev enne UEFA Konverentsiliiga esimese eelringi avakohtumist, et vastasmeeskond Tbilisi Dinamo esitab Paide kaitsemängule suure väljakutse. Voolaid kinnitas, et tema isiklikult pinget ei tunne.

"Arvan, et oleme heas seisus. Mängijad on terved ja ka see kliima ei ole meie jaoks praegu keeruline, kuna Eestis oli piisavalt palav, nii et oleme nende temperatuuridega harjunud. Vaimselt ma samuti ei näe, et oleksime praegu halvas seisus," kommenteeris Voolaid Gruusiast Soccernet.ee-le.

"Mina isiklikult treenerina pinget ei tunne. Mängijate puhul saame seda teada homme, aga ette valmistame neid küll neid selliste mõtetega, et meie eesmärk on esimesest ringist edasi minna. Vastane, kelle nimi on küll tuntum ja kuulsam kui meie oma, annab selleks ikkagi kõik võimalused. Selge see, et vastane on väga keeruline, kuid esimeses loosirattas oli ka võimatumaid vastaseid. Meie eesmärk on proovida esimesest ringist edasi saada ja pärast avamängu oleme targemad."

Paide jaoks on tänavune eurohooaeg kolmas. Varem on Linnameeskond esimese tõkke taha pidama jäänud, vastasteks on olnud Vilniuse Žalgiris (Leedu) ja Wroclawi Slask (Poola).

REKLAAM

Tbilisi Dinamot kirjeldas Voolaid järgmiselt: "Gruusiale traditsiooniliselt tehniline vastane, kes mängib vähemalt koduliigas väga ründavalt ja resultatiivselt. Väga keeruline vastane, kes esitab meie kaitsemängule suure väljakutse - meie peamine ülesanne on nad kaitses pidama saada."

Voolaidi sõnul on Paide viimastel treeningutel läbi mänginud erinevaid mängumomente nii ründes kui ka kaitses, et võistkond oleks võimalikult hästi ettevalmistatud.

"Mängijad peavad kindlasti andma endast indiviididena maksimumi ja mängima võistkondlikult väga distsiplineeritult. Erinevates mängufaasides, ka palliga mängus peame olema distsiplineeritud. Tbilisi Dinamo puhul on tegemist sellise vastasega, kellega me igapäevaselt mõõtu ei võta. Peame väga tugevalt oma mängujoonisest ja -plaanist kinni pidama, et saavutada siit selline tulemus, millega oleks hea teisele mängule vastu minna," lisas Voolaid.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK