Võimas! Palumets pääses üle nelja kuu taas platsile ning aitas Zultel võita Belgia hiidu (2)

Kevor Palumets. Foto: Zulte Waregemi sotsiaalmeedia

Eesti 11-kordne noortekoondislane Kevor Palumets pääses teist korda Belgia kõrgliigas platsile ning aitas kodusel Zulte Waregemil võtta tähtis 3:2 võit Brüsseli Anderlechti üle.

Matši alustas paremini eestlase koduklubi, kes juba 11. minutil juhtima läks. Poolaja lõpus tuli aga järsk lagunemine, kui 28-aastane Benito Raman lõi kahe minutiga kaks väravat. Kuigi teise poolaja alguses veetis pall endiselt suurema osa ajast Zulte Waregemi väljakupoolel, siis järgmine tabamus läks just külalisvõistkonna arvele: 62. minutil sai jala valgeks vahetusest sekkunud Alioune Ndour.

Paarteist minutit hiljem said Essevee fännid veelgi rohkem tähistada, kuna tuli ka kolmas tabamus. Sellise skooriga duell ka lõppes ehk enne tänast vaid neli mängu võitnud Zulte Waregem tegi tuule alla riigi 34-kordsele meistrile Anderlechtile. Triumf kergitas eestlase koduklubi tabelis 16. kohale ehk hetkel jääks tiim esimesena kõrgliigakohast ilma.

18-aastane Palumets sekkus mängu 86. minutil, mil kõik väravad olid juba löödud. Lühikese ajaga jõudis eestlane teha viis pallipuudet ning anda kaks söötu. Viimati pääses Palumets platsile 11. septembril, mil klubi kaotas tabelis hetkel viiendat kohta hoidvale Gentile.