Viimsi tõstis Eesti karika kolmandat korda järjest enda pea kohale (0)

Viimsi FC Smsraha kinnitas taaskord enda positsiooni Eesti saalijalgpalli valitsejana, alistades karikafinaalis oma suure konkurendi FC Cosmose 3:2.

Viimsi ja Cosmose eelmised omavahelised mängud on kujunenud väga tuliseks ning erandiks polnud ka karikafinaal, aga seekord jäädi sportlikuse piiridesse ja ajati läbi ilma punaste kaartideta.

Viimsi asus lahtist ja haaravat finaalmängu teise poolaja alguseks 3:0 juhtima ning näis juba, et kõik on tehtud, kuid Cosmos tuli tagasi ja jahtis viimastel minutitel lendava väravavahiga ka viigiväravat. Kodumeeskond hoidis eduseisust siiski kinni, kindlustades klubile kolmandat aastat järjest Eesti karika.

Koduse saalijalgpallihooaja tähtsaimad mängud, meistriliiga play-off'id ootavad aga alles ees. Viimsi kindlustas põhiturniiri võitjana endale poolfinaalkoha, samas kui Cosmos peab alustama veerandfinaalist Tartu Ravensi vastu.