Viimsi korraldas teise poolaja algul väravatesaju ja pööras poolfinaalseeria enda kasuks (0)

Viimsi Smsraha. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Coolbet saaliliiga põhihooajal kõik mängud võitnud Viimsi Smsraha tuli poolfinaalseerias Tallinna Cosmose vastu kaotusseisust välja ja sammus mängudega 2:1 finaali. Viimsi alistas kolmandas mängus Cosmose 6:2.

Poolfinaalseeria viimase mängu kodusaalis mänginud Viimsi haaras juhtohjad 17. minutil, kui skoori avas Ervin Stüf, aga Pavel Ruben lõi 19 sekundit enne poolajavilet 1:1. Teise poolaja algus kuulus täielikult Viimsile, kui lühikese aja jooksul sahistasid Ervin Stüf, Artur Bõstrov ja Artur Makarov.

Cosmose mängija Boriss Poddubnõi sai 34. minutil punase kaardi. Seejärel suurendasid Viimsi eduseisu Jevgeni Merkurjev ja Bõstrov ning Cosmose teise värava lõi Mihhail Šrubkovski. Cosmose teisele tabamusele järgnes ka Mark Ivanovi eemaldamine.

Viimsi Smsraha kohtub finaalis Tartu Ravens Futsal Ares Securityga, kes alistas poolfinaalseerias Narva Unitedi mängudega 2:1.