Viimsi kaitsja sai seitsmendaks minutiks kaks kollast, Janar Toometi debüütväravast jäi hiljem väheks (galerii!) (1)

Viimsi JK kaitsja Rasmus Kala korjas juba seitsmendaks minutiks kaks kollast kaarti, mis aitas Tallinna Flora duubelmeeskonnal Esiliiga 21. vooru kohtumise 4:1 võita.

Kala tegi teisel minutil nurgalöögi olukorras oma karistusalas esimese kaardiväärilise vea, misjärel Mark Anders Lepik realiseeris penalti. Viis minutit hiljem tiris sama kaitsja Lepiku keskväljal pikali, kui ründaja proovis kontrarünnakule joosta, ning Viimsi jäi varakult vähemusse.

Vaheajale minnes juhtis Flora U21 seisuga 4:0, sest tabamuse olid saanud kirja ka Aleksandr Šapovalov, Georg Vende ja Kristo Hussar.

Viimsi auvärava lõi vahetusmees Janar Toomet 88. minutil, kui pääses pika palli järel kaitseliini eest jooksu ning saatis läbi Kristen Lapa jalgade palli napilt üle väravajoone.

32-aastane Toomet on osalenud karjääri jooksul 200 Premium liiga mängus, aga neist viimane toimus 2017. aasta juunis (Nõmme Kalju särgis). Pärast seda tegi ta ametlikust jalgpallist viieaastase pausi, kuniks hakkas tänavu juulis Viimsit esindama. Täna tegi ta Esiliigas alles hooaja teise mängu ja lõi esimese värava.

Viimsi langes FC Elva võidu tõttu Esiliiga iseseisvate klubide arvestuses kolmandale kohale ning jääb nüüd nii Elvast kui ka Harju Laagrist maha kahe punktiga, aga on pidanud mõlemast ühe kohtumise vähem.

Paide Linnameeskond U21 alistas samal ajal Ida-Virumaa Alliance'i 3:1. Debüüdi tegi Paide värske täiendus, 19-aastane gambialane Foday Darboe, kes mängis ühe poolaja.