Viimsi asus poolfinaalseeriat Auguri vastu juhtima (0)

Betsafe saaliliiga teise poolfinaali avamängus oli Viimsi FC Smsraha 3:1 parem Tallinna SK Augur Enematist.

Põhiturniiri lõpetas teisena ja pääses otse poolfinaali küll Augur, ent neist vaid punkti kaugusele jäänud Viimsi tõestas taas paremust, võites omavahelise mängu juba kolmandat korda järjest. Augurile kaotati küll põhiturniiri esimene kohtumine, ent oldi teises paremad ning võideti ka veebruarikuine karikavõistluste poolfinaal.

Seekord viis Vladislav Tšurilkin kodusaalis mänginud Auguri küll kõigest minuti ja kolme sekundi möödudes ette, ent peagi Artur Makarov viigistas ja mõnikümmend sekundit enne avapoolaja lõppu asus Viimsi omakorda Sergei Kostini tabamusest juhtima. Augur jahtis terve teise poolaja viigiväravat, kuid selleni ei jõutudki ja hoopis Oleksandr Sorokin vormistas viimasel minutil 3:1 lõppseisu.

Kahe võiduni peetava poolfinaalseeria teine mäng toimub pühapäeval kell 18.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Päev varem kohtuvad Tartus EMÜ Spordihoones teise poolfinaali teises mängus Tartu Ravens ja Tallinna FC Cosmos, avamängu võitis 6:2 Cosmos.

Tallinna SK Augur Enemat - Viimsi FC Smsraha 1:3 (1:2)
2. Vladislav Tšurilkin - 8. Artur Makarov, 20. Sergei Kostin, 40. Oleksandr Sorokin

Hoiatused: 23. Mark Kolosov, 29., 29. Igor Ivanov - 16. Jevgeni Merkurjev, 22. Vladislav Vorontsov
Eemaldamine: 29. Igor Ivanov
Pealtvaatajaid:
Kohtunikud: Jagnar Jakobson, Andres Jahimaa
Kolmas kohtunik: Grigori Ošomkov

Augur: Madis Rajando, Eerik Reinsoo, Igor Ivanov, Vladislav Tšurilkin, Rasmus Munskind, Marek Naal, Mark Kolosov, Hans-Kristjan Aasma, Aleksandr Starodub, Jaan Kekišev, Indrek Rist, Marko Arge, Rauno Rahnik.

Viimsi: Mark Boskin, Sergei Kostin, Edwin Stüf, Jevgeni Merkurjev, Artur Makarov, Alex Renin, Ervin Stüf, Kevin Sooaluste, Artur Bõstrov, Levani Lagvilava, Oleksandr Sorokin, Vladislav Vorontsov, Rostislav Vorontsov