Viimasel minutil skoorinud Tapfer: aitab küll sellest kaotamisest ja viikidest! (Armas: täna tuleb au anda Viljandile) (1)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Esiliiga 23. mänguvoorule pani punkti tasavägine duell Viljandi JK Tuleviku ja Viimsi JK vahel. Võiduvärava autor Edvin Tapfer sõnas kohtumise järel, et sellest hakkas meeskonna mäkketõus pihta. Viimsi väravat valvanud Rasmus Armas tunnistas, et säärast mängu oodatigi, kuigi mõtted mõlkusid kolme punkti ümber.

"Mis ma oskan öelda, väga võitluslik mäng oli, väga palju kaarte tuli, aga võitlesime kõik tiimi nimel. Mõtlesime juba enne mängu, et pole ammu tiimiga väravat löönud, teeks ühe pulli ära ja siit see tuli. Olen väga õnnelik, võistkond on väga õnnelik ja nüüd saame tähistada lõpuks," tegi Edvin Tapfer Soccernet.ee ülekande lõpus algust.

"Järjest kõvemini lähme edasi ja nüüd hakkab see mäkketõus pihta - aitab küll sellest kaotamisest ja viikidest. Siit ainult edasi!" 

Kas suuresti kaitses kannatanud Tuleviku meeste mõtteis mõlkus ka tunne, et Viimsi kuskilt lööb ikkagi ära? "Eks jalgpallis passib pidevalt kukla taga see mõte, et kui nüüd ära lüüakse, siis on pekkis. Aga jalgpall selline ongi, et võivad suruda küll, aga me lõime ära ja kokkuvõttes oleme meie ikkagi võitnud," sõnas Tapfer.

REKLAAM

Kuuendal üleminutil sündis Tuleviku võiduvärav, kui penaltipunktile läinud Rainer Peips saatis palli posti ja teisest lainest tõttas appi Tapfer. "Ma läksingi sinna selle mõttega, et ma pean täiega teise palli peale minema. Väga vedas muidugi. Ma arvan, et Peips tahtiski sööta tegelikult, aga jalgpallis on õnne ka vaja ikka," lõpetas Tapfer.

Viimsi puurilukk Rasmus Armas tõdes kohtumise järel, et säärane tulemus teeb meele kurvaks. "Hästi kurb ja hästi valus kaotus meie jaoks. Kindlasti ei ole see, mille jaoks me siia tulime. Tulime siia kolme punkti järele, aga täna nii," sõnas ta.

"Me teadsime, et tuleb ilmselt raske mäng. Võib rahulikult olla 60-70-80 minutit ja ei tule ühtegi väravat, ei saa seda kätte. Ja seda me ootasimegi, me valmistusime selleks. Lõpuks Viljandi seisiski kõik selle 90 minutit ära, üleaja peale ja täna läks ta niimoodi. Aga see ei olnud üllatus iseenesest."

Kas penaltiolukorras võinuks midagi teisiti teha? "Ma arvan, et see ei ole see olukord, kus meie peame täna tagasi vaatama. Pigem need 95 minutit, mis enne seal toimus: olid võimalused, mängisime välja need, oleks värava saanud ära lüüa ja oleks see mäng teistpidi kukkunud. See olukord oli midagi täiesti muud seal lõpus," hindas Armas.

Kuidas edasi? "Eks me võtame siit oma sportliku viha kaasa, tahaks kolm punkti sealt järgmine kord kaasa võtta, selle peale tuleb keskenduda. Täna tuleb au anda Viljandile, hea tulemus neile ja palju õnne!"

SEOTUD PILDID
1 kommentaar

stranglers   •  
(88.196.253.***)
go viljandi

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK