Vihaseks aetud Inter purustas Bologna ja tõusis mitu kohta ülespoole (0)

Itaalia kõrgliiga 14. voorus näitas Milano Inter võimu, kui alistas koduväljakul Bologna 6:1.

Tunamullu meistriks kroonitud Inter on tänavust hooaega alustanud mõnevõrra uimaselt, ent nüüd vajutati gaas põhja ja lustiti Bolognaga. Külalised asusid Babis Lykogiannise väravast juhtima, ent eduseis püsis vaid neli minutit, kui Edin Džeko viigistas. Federico Dimarco ja Lautaro Martinezi väravatest lõpetati avapoolaeg 3:1 eduga.

Teisel poolajal lõi Dimarco teise tabamuse, Hakan Calhanoglu realiseeris penalti ning jala sai ka valgeks Robin Gosens, mistap sai Inter kirja suure võidu.

Teenitud kolm punkti tõstsid mängu eel kaheksandal kohal paiknenud Milano klubi neljandale reale. Bologna jätkab 13. kohal.

Milano Inter - Bologna 6:1 (3:1)
26. Edin Džeko, 36., 49. Federico Dimarco, 42. Lautaro Martinez, 59. pen. Hakan Calhanoglu, 76. Robin Gosens - 22. Babis Lykogiannis

Torino - Sampdoria 2:0 (1:0)