Vihane Gasperini: ma ei saa kohtuniku kohta midagi öelda, Itaalias mind juba karistati, kuuks ajaks ei tahaks eemale jääda (3)

Gian Piero Gasperinil oli pärast mängu kohtunikule palju küsimusi. Foto: Scanpix / EPA / Paolo Magni

Atalanta peatreener Gian Piero Gasperini oli pärast Meistrite liigas Real Madridilt saadud 0:1 kaotust mõistetavalt pahane peakohtunike Tobias Stieleri peale, kes saatis juba 17. minutil platsilt minema Remo Freuleri.

"Kõik rääkisid enne mängu Reali puudujatest. Neil on ju ikkagi hirmtugev meeskond. Hea olnuks nendega üheteistkümnekesi üheteistkümne vastu mängida - eeldasin avatumat mängu ja alustasimegi hästi. Lõpuks kaitsesime vägevalt ja oleksime peaaegu viigi kätte saanud. Kohtuniku otsus rikkus mängu," nentis Gasperini Sky Sport Italiale antud mängujärgses intervjuus.

"Eelmisel hooajal oli täielik kaos seoses käemängu reegliga. See asi saadi korda. Nüüd aga tahame juba eemaldada jalgpallist igasuguse kehakontakti. See on ju enesetapp," pahandas Gasperini. "Ma ei saa eriti midagi öelda, sest Itaalias määrati mulle juba karistus ja kui nüüd veel suud pruugin, väänab UEFA mulle kuuajalise keelu. Aga ei ole võimalik kasutada kohtunikke, kes pole ise jalgpalli mänginud ega tee vahet tavalisel kehakontaktil ja veal. Mingu ja otsigu uus töö, kui sellest erinevusest aru ei saa."

Gasperini ei mõistnud, miks VAR tema meeskonnale õigust ei andnud, kui Freuler oli kukutanud Ferland Mendy ja kohtunik pidanud seda ilmselge väravavõimaluse ärahoidmiseks. "Kohtunikel on ju tänapäeval videokordused ja kõik võimalused olukordi hinnata. Ning ikkagi suudavad nad eksida. Ootasime seda mängu nii kaua ja siis rikutakse see ära. Keegi ei ütle, et me poleks võinud nii või teisti kaotada, seega ma ei kurda üldse tulemuse üle. Aga meil ei lastud oma mängu mängida," siunas Gasperini.

REKLAAM

Reali peatreener Zinedine Zidane oli mõistagi rahulolev, et Mendy suutis 86. minutil kümne mehe vastu ikkagi võiduvärava lüüa. "Raske mäng, aga lõpuks hea tulemus. Ega me kuigi head olnud, aga tulemus loeb ja saime võõrsilt värava kätte. Atalanta on füüsiliselt võimas meeskond ja nad kaitsesid väga hästi. Ma ei ütleks, et meil loovusega probleeme oli, värava me ju lõime ja endale lüüa ei lasknud. Puudujaid oli palju, aga oleme õigel teel," sõnas Zidane, kes ei saanud vigastuste tõttu kasutada koguni üheksat põhimeest.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Saarlane   •  
(185.78.44.***)
Täielik sour grapes - 110% punane kaart.
Vask   •  
(91.129.101.***)
Jalgpall on meeste mäng ja olukorras ei olnud jalad ees sisseminekut ega jalgade ette panekut.
svluiken   •  
(90.190.182.***)
See reegel tuleks üle vaadata jah, viimasel ajal liiga tihti neid mõttetuid punaseid. Rikuvad mängu ära, tõesti samamoodi nagu vahepeal nende juhuslike kätega.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK