Videokohtunikud muutsid tavalise karikaõhtu korralikuks sõuks (0)

Inglismaa karikavõistluste viimaseks veerandfinalistiks sai Tottenham, kes alistas kordusmängus tugevuselt kolmanda liiga punase laterna Rochdale'i.

Katastroofilisel väljakul peetud avamängus 2:2 viigi teinud Tottenham paistis kordusmängus Wembley staadionil kindlalt oma teed minevat, kui Heung-Min Son viis Tottenhami 23. minutil juhtima.

Stephen Humphrys'i värav tähendas küll seda, et poolajale mindi viigiseisul, kuid teise kolmveerandtunni alguses Londoni suurklubi enam armu ei andnud. Fernando Llorente lõi 12 minuti sees kübaratriki ning Son sai hiljem lõpuks kirja ka oma teise värava. Lisaminutitel vormistas lõppskoori Kyle-Walker Peters.

Mängu kõrval pakkusid kõvasti furoori ka videokohtunikud. Juba mängu alguses tühistati küsitava otsuse tõttu Llorente värav. Tottenhami 1:0 eduseisul määrasid videokohtunikud võõrustajatele penalti, Son selle kindlalt ka realiseeris, kuid videokohtunikud otsustasid omakorda värava tühistada ja lööjale kollase kaardi anda, kuna korealane jäi hoojooksu ajal peatuma.

Veerandfinaalis mängib Tottenham Swanseaga.

Tottenham - Rochdale 6:1 (1:1)
23., 65. Heung-Min Son, 47., 53, 59. Fernando Llorente, 90+3. Kyle-Walker Peters - 31. Stephen Humphrys