Videod: Narva ja Cosmos alustasid Coolbet saaliliiga veerandfinaalseeriat võidukalt (0)

Coolbet saaliliigas alustati veerandfinaalseeriatega, kui Narva United FC oli kodus kindlalt üle JK Kohilast ning FC Cosmos alistas penaltiseeria järel Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna.

Narva oli Kohilast parem tulemusega 9:0, avapoolaeg võideti kolme väravaga. Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub 27. veebruaril kell 20.30 Kohilas.

Pühapäeval läksid teises veerandfinaalis vastamisi Ravens ja Cosmos, kui pärast 3:3 lõppenud normaal- ja lisaaega oli Cosmos vastasest üle penaltiseerias. Paari teine vaatus toimub reedel kell 20.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis.