Videod | Messi lõi Prantsusmaal iluvärava, mis aga esiliigas üle trumbati (0)

Pariis Saint-Germaini ründaja Lionel Messi. Foto: Scanpix / Reuters / Stephane Mahe

Prantsusmaa kõrgliiga 1. voorus sõitis tiitlikaitsja Pariis Saint-Germain külla Clermont'ile ja võitis 5:0, kusjuures kohtumise lõpuminutitel skandeeris kodupublik PSG staari Lionel Messi nime.

Miks nii? Sest 90. minutil vormistas Messi lõppnumbrid oma selle mängu teise väravaga, mis oli tõeline iludus. Messi võttis pika palli rinnaga omaks ja sooritas seejärel kauni kaarlöögi üle enda pea ja Clermonti väravavahi.

Aga Messi šedööver polnud sugugi Prantsusmaa meistrivõistluste laupäeva kauneim tabamus, sest esiliigakohtumise Laval - Guingamp 74. minutil tõi Jeremy Livolant külalistele 2:1 võidu fantastilise kauglöögiga.