Itaalia naiste esiliigas ehk Serie B-s sepistasid Eesti koondislased Lisette Tammik ja Vlada Kubassova Napoli 3:0 võidumängus Perugia üle kahepeale võõrustajate teise värava.

Tammik mängis 67. minutil karistuslöögi keskväljalt kiiresti lahti, söötes kaitseliini taha. Kubassova katsele Perugia väravavahist mööda mängida sai too küll esmalt käed vahele, ent puterdas kohe palli ära ja Kubassova lõi pöördelt kaitsjate vahelt alla nurka, saades kirja oma hooaja esimese tabamuse.

Seejuures oli Kubassova vahetusest väljakule tulnud kõigest neli minutit varem. Tammik kuulus algkoosseisu ning vahetati 77. minutil puhkama. Viiest mängust neli võitnud Napoli on 13 punktiga liiga liider, Perugia jätkab viimasena.