Joonas Tamm koos kaks tabamust kirja saanud Andrei Cordeaga võiduväravat tähistamas. Foto: FCSB koduleht

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm lõi Rumeenia kõrgliigas teise värava, aidates FCSB hooaja esimese võiduni. FCSB alistas koduväljakul 0:2 kaotusseisust Targoviste Chindia 3:2.

Seejuures jäi Chindia juba seitsmendal minutil punase kaardi tõttu kümnekesi väljakule, aga lõi sellest hoolimata avapolajal kaks vastuseta väravat. FCSB tegi vaheajal kolm vahetust korraga ja pööras kaheväravalise kaotusseisu kiiresti võiduks. Esimene värav löödi tagasi 49. ja teine 55. minutil. FCSB võiduvärava lõi 59. minutil Tamm, suunates tsenderduse peaga väravasse. Tamm mängis kõik minutid.

Mängu tipphetked (Tamme värav alates 6:31):

Tänavu suvel FCSB-ga (endise nimega Bukaresti Steaua) liitunud Tamm on nüüd uue koduklubi eest löönud kolm väravat, neist kaks Rumeenia kõrgliigas ja ühe Konverentsiliigas.

Koduliigas hooaja esimese võidu saanud FCSB on viie mänguga kogunud kuus punkti ja asub 12. kohal. Mattias Käidi koduklubi Bukaresti Rapid on üheksa punktiga kolmandal kohal.