Sel korral Eesti koondisesse mitte tulla saanud ründaja Erik Sorga sai läinud öösel MLS-is kirja esimese täismängu, kui teenis D.C. Unitedi eest Philadelphia Unioni vastu penalti.

Koduplatsil mänginud D.C. Unitedi ja Philadelphia mängus avapoolajal väravaid ei löödud, aga teisel hakkas neid tulema päris usinalt. Kohe 49. minutil läks Philadelphia 1:0 juhtima ja eduseis püsis enam kui 20 minutit, mil Donovan Pines vastu sahistas.

Kohe järgmisel minutil võttis paremal äärel palli Erik Sorga, kes end löögile mängis. Tema üritust takistati karistusalas käega ja järgnenud penaltist viis meeskonna juhtima Yamil Asad. 87. minutil mängiti eduseis aga maha ja hooaja kolmandat võitu ei tulnud.

D.C. United jätkab idakonverentsis endiselt viimasel kohal, kui 18 mängust on kogutud 12 punkti. Philadelphia on 35 punktiga teisel tabelireal.

Tipphetked (penalti olukord alates 4:45):