Rauno Sappinen skooris kontrollmängus. Foto: Gliwice Piast / Facebook

Eesti koondise ründaja Rauno Sappinen lõi oma koduklubi Gliwice Piasti eest värava, kui kontrollmängus alistati Poola tugevuselt viienda liiga klubi Jelenia Gora Karkonosze.

Sappinen sekkus mängu teiseks poolajaks, kui Piast oli 3:0 eduseisus. Ta viis Piasti 60. minutil 5:0 juhtima, kui lükkas meeskonnakaaslase söödu mõnelt meetrilt väravasse. Sappinen oli osaline ka Piasti kuuendas ja seitsmendas väravas. Piast võitis mängu 8:0. Piast viibib Walbrzychis treeninglaagris kuni 22. detsembrini.

Mängu tipphetked Gliwice Piasti YouTube'i kanalil (Sappineni värav alates 4:59):

Piast on Poola kõrgliigas kogunud 17 mänguga 16 punkti ning asub 18 meeskonna konkurentsis alles 16. kohal. Sappinen on Piasti eest ametlikus mängus löönud ühe värava. Liigahooaeg jätkub jaanuari viimasel nädalavahetusel. Praeguse seisuga on Piastil jaanuari algusesse planeeritud kontrollmäng liigarivaali Wroclawi Slaskiga.