Karol Mets sai Rootsi kõrgliigas esmakordselt Stockholmi AIK-i eest jala valgeks, kuid tema tööandja pidi võõrsil tunnistama Hammarby 2:1 paremust.

Mets lõi värava 68. minutil, kui karistuslöök oli tagasi värava ette suunatud ja Hammarby kaitsjad eestlase vabaks unustasid. Tabamus tõi AIK-i uuesti mängu, sest selleks hetkeks oldi 0:2 kaotusseisus.

Kaks minutit pärast väravat sai Mets ka kollase kaardi. Viigini AIK jõuda ei suutnud ning jätkab tabelis hetkel teisel kohal, kuid täna Elfsborgiga mängiv Malmö võib neist veel mööduda. Liidrist Djurgardenist jäädakse nüüd aga nelja punkti kaugusele.