Eile peetud karikamängus alistas Esiliigas palliv FC Elva aste madalamal palliva JK Tabasalu võõrsil 5:1. Elva kangelaseks tõusis Martin Thomson, kes viis esmalt Elva kolmandal minutil standardolukorra järel juhtima. Tabasalul avanes juba mõne minuti pärast suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid arvukas kodupublik pidi ootama viigiväravat 25. minutini, mil Kersten Lõppe mängis üle Elva väravavahi ja viigistas seisu 1:1-le. Poolajavileks oli seis külaliste kasuks 2:1 tänu Thomsoni 35. minuti väravale.

Teist poolaega kontrollis Elva ning 65. minutil suurenda Veiko Maidla oma iluväravaga Elva eduseisu. Mängu viimased tabamused kirjutati Veiko Küti ja Kaarel Tinni nimele vastavalt 74. ja 84. minutil.