FCI Levadia jätkas Türgi treeninglaagris tugevate tulemustega, tehes Valgevene neljanda klubi Minski Dinamoga 1:1 viigi.

Varakult kaotusseisu jäänud Levadia jõudis viigiväravani 37. minutil, kui Artjom Komlov skooris Trevor Elhi tsenderduse järel. Kolm päeva varem oli Elhi seejuures löönud ise võiduvärava Legnica Miedzi vastu.

Levadiat ootavad Türgis veel mängud Moldova valitseva meistri Tiraspoli Šeriffi ja Gruusia hõbedaklubi Batumi Dinamoga.

Umbes veerandtund enne tänase mängu lõppu otsustas kohtunik määrata Levadiale kaks punast kaarti järjest, kuid kuna tegemist oli sõprumänguga, said Markus Jürgensoni ja Juri Tkatšuki asemele teised mängijad sekkuda.

Levadia kirjeldas sotsiaalmeedias, et punased kaardid järgnesid "kohtuniku veidrale otsusele". Allolevast videost on näha, et Jürgensoni viga hinnati ekslikult viimase lootuse veaks ning Tkatšuk teenis seejärel kaks kollast järjest - esimese protesteerimise ja teise liigvarajase müürist väljajooksmise eest.

Mäng täies pikkuses (Komlovi värav alates 1:11:00, punased kaardid 2:00:29 ja 2:02:54):