Esiliiga B 21. vooru kohtumises alistas Paide Linnameeskond U21 3:2 võõrsil Võru Heliose. Kaks väravat sai enda nimele Paide brasiillasest poolkaitsja Bruno Souza Caprioli.

Kuuendal kohal paiknev Võru Helios pidi eilses kohtumises tunnistama Paide Linnameeskond U21-e paremust, kes tänu võidule tõusis kaheksandale tabelireale.

Külalised läksid kohtumist 12. minutil Tarmo Neemelo väravast juhtima ning 24. minutil suurendas Caprioli võõrsilmeeskonna eduseisu kaheväravaliseks. Kõigest kuus minutit hiljem sai Heliose mängumees Aleksandr Pruttšenko hakkama tõelise iluväravaga, kui vanameister vajutas ülepuusakääridega palli Rene Merilo selja taha.

57. minutil viigistas Andrei Tjunin mänguseisu, kuid 20 minutit hiljem otsustats mängu saatuse penalti, mille realiseeris Caprioli.

Teistes 21. vooru kohtumistes said võidud kirja Viimsi JK, Nõmme United ning Vändra Vaprus. Selle mänguvooru viimane kohtumine peetakse täna, kui Tabasalu võõrustab kell 19.30 Nõmme Kalju U21 meeskonda.