Vassiljev: oli näha, et Neemelo tahtis rohkem võita kui meie (esmaspäeval peaks selguma uus treener!) (2)

Foto: Liisi Troska

FCI Levadia peatreenerina tõenäoliselt oma viimase mängu teinud  Vladimir Vassiljev sõnas pärast 1:3 kaotust Paide Linnameeskonnale, et Tarmo Neemelo tahtis rohkem võita kui nemad.

"Tahtsime siit positiivset tulemust, aga õnneks tegi Tammeka ka oma töö ära ja tuli vähemalt teine koht," viitas Vassiljev faktile, et kuna samal ajal kaotas Nõmme Kalju kodus 2:3 Tartu Tammekale, siis jäädi vaatamata kaotusele teisele kohale pidama.

"Ma arvan, et me hakkasime ise täna natuke varakult jõuluvana mängu mängima ja kinkisime Paidele kaks rumalat väravat. Tegime oma jõulukingitused ära. Väljak oli raske, ei saanud oma tavalist lühikest söötu lükata ja pidime pikka palli mängima. Muidugi ka Tarmo Neemelo efekt - oli tunda, et Tarmo tahtis siit väljakult võiduga lahkuda rohkem kui meie."

Omal ajal Levadia süsteemis Neemeloga koos mänginud Vassiljev kiitis karjääri lõpetanud Neemelot väga. "Ta on sümpaatne kuju. Kuigi kiirus on ta nõrkus, siis oskab ta oma tugevusi kasutada. Keha ja tehnika on väga hea ründaja kohta, võitleja. Tahaksin treenerina kindlasti, et selline mees mu meeskonnas oleks."

REKLAAM

Vassiljev ei osanud öelda, mis saab Levadias edasi, aga andis mõista, et uudiseid peaks tulema järgmise paari päeva jooksul. "Täna on hooaja lõpetamine, siis väike koosolek ja järgmiseks esmaspäevaks peaks selgus majas olema. Siis saame teada ka, kes jätkab ja kes ei jätka. Praegu ma sulle rohkem öelda ei oska."

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

Artur Budaev   •  
(82.131.80.***)
ei usu et Vladimir Vassiljev on järgmine valik.Puudub uefa Pro ehk eurosaarjaseks tuleb nii ja na leida uefa Pro -ga treenerit
MUTOMBO   •  
(87.119.178.***)
uus treener juba teada, kannatust poisid saate varsti teada kes ta on

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK