Vargad tuuseldasid Ribery kodu, prantslane kaalub Itaaliast lahkumist (0)

Franck Ribery on Itaalia turvalisuses pettunud. Foto: Fiorentina Twitter

Suvel Müncheni Bayernist lahkunud ja Itaaliasse Fiorentina ridadesse kolinud Franck Ribery avalikustas, et tema kodus käisid eilse liigamängu ajal vargad.

Sellal kui algkoosseisu kuulunud Ribery aitas Fiorentinal võõrsil Parmat alistada, kasutasid pätid seda ära ja murdsid tema koju sisse. Eelnevalt rikuti maja turvasüsteem, vahendab Goal.com. Varaste saagiks langesid teadaolevalt kaks Rolexi käekella, Cartier' käekett, hulk kuldehteud ja kümme käekotti. Ribery avaldas naastes talle avanenud vaatepildist ka video, kust on näha, et kappide ja sahtlite sisu oli lihtsalt mööda maja laiali loobitud.

Sel hooajal 15 liigamängus kaasa teinud ja kolm väravat löönud 37-aastane Ribery märkis, et kuigi tema perekond viibis samal ajal Münchenis ja tänu sellele keegi röövi käigus viga ei sanaud, pani vahejuhtum teda kaaluma, kas ta ikka soovib oma tuleviku Itaaliaga siduda.

REKLAAM

"Mu naine jäi ilma mõnest kotist ja ehtest, aga see pole kõige tähtsam. Mind rabas tunne, nagu oleksin alasti. Nagu keegi oleks sul püksid maha tõmmanud ... ja see ei lähe üle. Ma ei suuda seda taluda! Jumal tänatud, et mu naine ja lapsed olid turvaliselt Münchenis. Aga kuidas saame ümbritsevat enam usaldada?" arutles Ribery Twitteri kaudu fännidele tehtud pöördumises.

"Kuidas saame pärast tänast ennast siin hästi tunda? Ma ei aja miljoneid taga, tänu jumalale, meil on kõik olemas. Aga palli ajan taga alati, sest see on mu kirg. Samas on kõige tähtsam ikkagi perekond. Ja sellest lähtuvalt langetame ka vajalikud otsused," sõnas Ribery.

Fiorentina president Rocco Commisso tõttas seepeale kinnitama, et klubi toetab Riberyd igakülgselt. "Oleme sellest rabatud, mis Franckiga pühapäeva õhtul juhtus. Temal ja ta perel on meie täielik tugi. Rahalist kaotust kõrvale jättes on sellised sündmused ohvritele väga vaevarikkad, sest võid jääda ilma asjadest, millel on sentimentaalne väärtus ja mida ei ole võimalik asendada. Veelgi enam, sa kaotad turvatunde, millele kõigil on õigus, kui nad oma pere koju jätavad. Anname omalt poolt kõik, et Franck saaks end jälle kindlalt tunda."

Ribery peaks Fiorentina eest taas platsile jooksma juba kolmapäeval, kui neile sõidab külla Ragnar Klavani tööandja Cagliari. Fiorentina on liigatabelis 34 punktiga 13. kohal, Cagliarist kaks kohta ja viis punkti tagapool.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK