Väravavõimalusi tekitanud Pika täismäng lõppes viigiga; Antonovi koduklubi võitis lätlasi (0)

Artur Pikk. Foto: Legnica Twitter

Poola esiliigaklubis, Legnica Miedzis palliv Artur Pikk sai täna kirja täismängu, kui 1:1 mängiti viiki Ukraina esiliigaklubi Petrove Inhuletsiga.

Esimese poolaja ainus värav sündis 24. minutil, kui juhtima asus Inhulets.

Teiseks poolajaks tuli Ukraina klubi täiesti teises rivistuses, kuid Miedz jätkas sama koosseisuga. 69. minutil viigistas Miedzi mängumees Joan Roman kohtumise seisu ning rohkem väravaid kumbki tiim lüüa ei suutnud. Vasakust äärest kaks ohtlikku väravaolukorda tekitanud Pikk sai kirja täismängu.

Miedz peab täna veel ühe sõpruskohtumise, kui kell 15.30 minnakse vastamisi Slovakkia esiliigaklubi Liptovsky Mikulašiga.

Ilja Antonovi koduklubi pidas täna samuti sõpruskohtumise, kui 2:1 alistati Läti kõrgliigaklubi FK Liepaja. Ararati väravate eest hoolitsesid Anton Kobjalko ning Zakaria Sanogo.