Vapruste lahingus jäi Pärnu kindlalt peale (0)

Ronaldo Tiismaa. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga 26. vooru kohtumises alistas Pärnu JK Vaprus Vändra nimekaimu kindlalt 6:2.

Pärnakad asusid kohtumist 20. minutil Ronaldo Tiismaa väravast juhtima, kuid juba kuus minutit hiljem viigistas seisu Rasmus Alles. 42. minutil viis Uku Kõrre aga kodumeeskonna taaskord juhtima ning 2:1 skooriga mindigi poolajapausile.

Teisel poolajal lõi Pärnu aga neli väravat, kui skoori tegi mängus teist korda Tiismaa ning ühe väravaga panustasid Tõnis Vihmoja, Virgo Vallik ja Ranet Ristikivi. Vändra poolt lõi Martin Pärn 82. minutil ühe värava tagasi, kuid kaotusest see ei päästnud.