Vapruse naiskond vajas veerandfinaali pääsemiseks penaltiseeriat (0)

Pärnu Vapruse naiskond. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Pärnu Vaprus (meistriliiga neljas) vajas koduväljakul Tallinna Kalevi duubelnaiskonna (esiliiga neljas) vastu penaltiseeriat, et naiste karikavõistlustel veerandfinaali pääseda.

Juba viiendaks minutiks oli seis 1:1. Pärast pooltunni täitumist läks Vaprus teist korda juhtima, aga 79. minutil seadis Kalev II tabloole 2:2 viiginumbrid. Selliste numbritega normaal- ja lisaaeg lõppesidki, mistõttu asuti lööma penalteid.

Penaltitega oli Vaprus juunikuises karikamängus kodus Kalevi esindusnaiskonnale kaotanud, aga suutis seekord 5:4 peale jääda.

Nüüd on selgunud kõik karika veerandfinalistid. Nendeks on seitse naiskonda meistriliigast (kõik peale Tartu Tammeka) ja üks rahvaliigast (Põhja-Tallinna Volta).