Vändra treener pärast nappi võitu: meil oli võimalus see mäng varem ära lõpetada (0)

Foto: Raido Kull

Esiliiga 11. voorus alistas Vändra Vapruse 3:2 Pärnu JK. Mõlema klubi juhendaja sõnul ei olnud väljaku tingimused soosivad, mille tõttu nii palju individuaalset praaki täna näha sai.

REKLAAM

"Eksimused tulenesid väljakust loomulikult. Pall liikus kiiresti ja siis need libisemised ning veelombid. Samas sellest tulenevalt nägime täna üsna tempokat mängu," ütles pärast kohtumist Vändra peatreener Ranet Lepik.

"Ma arvan, et me teenisime selle võidu täna ära. Kui Pärnus kinkisid nemad meile värava, siis täna kinkisime meie neile kaks väravat. Jah, neil oli värava löömiseks veel võimalusi, samas oli ka meil võimalus see mäng varem ära lõpetada. Teenitud võit kindlasti," lisas ta.

Vändra on peale Pärnu JK-d enim väravaid lasknud võistkond Esiliigas. Vändrale on 11 kohtumisega löödud 23 väravat, PJK-le 26. "Kui lööks ise rohkem väravaid, siis kindlasti laseksime endale ka vähem lüüa. Eks meil neid väravavõimalusi ole igas mängus päris palju. Kes Vändra mängudega kursis on, see teab, et me sellist lõbusat jalgpalli mängime. Aga loomulikult ei taha me lasta kaks või kaks pool väravat mängu kohta," ütles Lepik.

Täna PJK peatreeneri kohustusi täitnud Gert Olesk nentis, et mängijate individuaalsed eksimused, mis olid tingitud vettinud väljakust, otsustasid mängu saatuse. "Väravad olid kuidagi imelikd. Väljak oli muidugi väga raske. Oli väga palju vett, oli märg, aga eks tingimused olid kõigi jaoks rasked. Sellest ilmselt tulid ka sellised individuaalsed vead," rääkis Olesk.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK