Vallner: esimesel poolajal 0:4 oli isegi hästi (Subbotin: tegime koondisepausil kõva tööd) (0)

Karl Andre Vallner. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Kalevi väravavaht Karl Andre Vallner rääkis pärast Nõmme Kaljult saadud 1:4 kaotust, et esimese poolaja mängu arvestades oleks võinud veel hullemini minna, kuigi väravad olid välditavad.

"Kui seisu vaadata, siis on selge, et kollektiivina läksime täielikult alt. Aga kui hakata eraldi väravaid vaatama, siis esimesed kaks olid täiesti ulmelised ja välditavad omaväravad. Kolmanda ja neljanda värava puhul ei mindud lõpuni mängijatega kaasa, neid saanuks samuti vältida. See ei vabanda kindlasti tänast tulemust, kuna vastastel oli veel võimalusi ja esimesel poolajal oli 0:4 isegi hästi. Me ei suutnud põhimõtteliselt ühtegi võimalust tekitada kuni viimaste minutiteni, mil ühe ära lõime," kommenteeris Vallner Soccernet.ee-le.

"Vaheajal tuli info, et ääred ei saa nii laiali jääda. Eks esimesel poolajal oli ka seda juba tunda, aga võib-olla ei jõudnud õigel ajal seda infot anda. Natuke magasime ja nad said kergelt läbi."

Mis oli põhiline sõnum teiseks poolajaks? "Sõnum oli selge - mängime samamoodi edasi, meil on oma mänguplaan. Selliseid mänge nagu esimesel poolajal, kus lihtsalt ei tule midagi välja või on hullult ebaõnne, tuleb ette. Mingil määral andis Kalju kindlasti järele ka, aga mängisime ka ise teisel poolajal paremini."

REKLAAM

"Legioni vastu muud võimalust ei ole kui võit. See on ainuke tulemus, mille peale läheme mängima."

Kalju poolkaitsja Igor Subbotin: "Kui esimene poolaeg on 4:0, siis on mäng tehtud, aga on vaja mängida lõpuni ja ei saa teha selliseid vigu, nagu me teisel poolajal tegime. Ma ei ütleks, et mäng oli lihtne. Me lihtsalt tahtsime kiirelt kaks või kolm väravat ära lüüa, mis teeks asja kergemaks."

"Kuu aega kestnud koroonapausil puhkasime, aga pärast seda tegime koondisepausil kaks nädalat väga head tööd, treenerid panid rasked treeningud peale. Ma arvan, et praegu oleme heas vormis."

"Ma ei ütleks, et kui [Amir] Natho [kaartide tõttu Paide Linnameeskonna vastu] ei mängi, siis see on suur probleem. Mängisime ilma temata Flora vastu ja kaotasime küll 1:2, aga mängisime hästi. Ma usun teistesse mängijatesse. Kõik on korras, lähme ja võidame tiimina."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK