Valitsev meister sai üle noatera võidu kirja, aga rivaalid libisevad juba eest (0)

Venemaa kõrgliiga on vaevu neli vooru vana, kui jõujooned hakkavad juba välja joonistuma - Peterburi Zenit ja Moskva Spartak on kahekesi ees, valitsev meister Moskva Lokomotiv tabeli teises pooles.

Zenit, kes kulutas neljapäeval Euroopa liigas Minski Dinamo vastu jalgu 120 minutit, jätkas koduliigas samal soonel. Jekaterinburgi Ural läks juhtima - see oli esimene sel hooaja Zenitile löödud värav -, kuid vastus oli kiire ja konkreetne ning lõpuks võitis Zenit 4:1.

Heal soonel jätkas ka Moskva Spartak, võttes hooaja kolmanda 1:0 võidu, seda võõrsil Krasnodari vastu, kes mullu Zeniti ees neljandana lõpetas. Sama skooriga sai esimese võidu kirja ka valitsev meister Moskva Lokomotiv, kuigi viimased veerand tundi mängiti Samara Krõlja Sovetovi vastu vähemuses.

Zeniti ja Spartaki järel on kolme võidu peal kaks üllatajat - mullu esiliiga võitnud Orenburg, kes tegi nüüd selja prügiseks Mahhatškala Anžil, ja paar hooaega tagasi laineid löönud Rostov.

Mahhatškala Anži - Orenburg 1:3 (1:0)
12. Ivan Novoseltsev - 69. pen. Denis Popovic, 77. Aleksei Sutormin, 83. Andrea Tšukanov

Moskva CSKA - Tula Arsenal 3:0 (1:0)