Vahetusest sekkunud Kane'i püss paukus ajalooliselt hästi ja Tottenham avas võiduarve (1)

Harry Kane. Foto: Scanpix / Tony O'Brien / Reuters

Konverentsiliiga alagrupiturniiri viigiga alustanud Tottenham Hotspur avas teises voorus võiduarve, kui alistas kodus Mura 5:1. Spursi esiründaja Harry Kane tegi kübaratriki.

Tottenham otsustas mängu saatuse esimese kümne minutiga, kui neljandal minutil skooris Dele Alli ja kaheksandal minutil Giovani Lo Celso. Mura vähendas teise poolaja alguses kaotusseisu, kuid seejärel vahetusest sekkunud Kane vormistas 29 minutiga kübaratriki. Seejuures on Kane esimene Tottemhami mängija pärast 1995. aastat, kes teinud vahetusest kübaratriki.

Rennes alistas samal ajal võõrsil Vitesse 2:1, mis tähendab, et nii Tottenhamil kui Rennes'il on G-grupis kahe vooru järel neli punkti. Vitesse on kolme punktiga kolmandal kohal. Mural on aga endiselt punktiarve avamata.

E-grupis on kõik meeskonnad punktiarve avanud. Rotterdami Feyenoord alistas kodus Praha Slavia 2:1 ja kerkis liidrikohale. Slavia ja kodus Haifa Maccabi 3:0 alistanud Berliini Union on teisel-kolmandal kohal. Maccabil on üks punkt.

F-grupis on täisedu ehk kuus punkti korjanud Kopenhaagen, kes seekord alistas kodumurul Lincoln Red Impsi 3:1. Thessaloniki PAOK ja Bratislava Slovan tegid Kreekas 1:1 viigi. Kopenhaagenile järgnevad PAOK nelja, Slovan ühe ja Red Imps null punktiga.

Euroopa liiga kolmandas eelringis Tallinna Flora alistanud Omonia sai H-grupis esimese kaotuse, kui kodus jäädi 1:4 alla Karabahhile. Basel sai samal ajal kodus Almatõ Kairati üle 4:2 võidu, mis tähendab, et Karabahhil ja Baselil on neli ning Kairatil ja Omonial üks punkt.