Vaherna: kahjuks juhtus täna olema kümnest päevast see üks, kui Subbotin niimoodi lööb (Subbotin: lihtsalt mõtlesin, et löön) (0)

Foto: Andrei Smetana

Tallinna Kalevi parempoolkaitsja Markus Vaherna rääkis pärast Nõmme Kaljult saadud 0:6 kaotust Soccernet.ee-le, et meeskonda mõjutavad koosseisuprobleemid ja kahjuks juhtus täna olema Igor Subbotini päev.

Kalevi paremäär Markus Vaherna: "Meil on hetkel meeskonnas vigastuste ja kaartide mõttes rasked ajad. Me ei ole saanud koos trenni teha, kuna paljud käivad duubli eest mängimas. See pärsib hetkel meie mängu."

"Me teame, et Subbotin oskab lüüa. Ta lööb nii hästi iga kümne mängu tagant ja kahjuks täna oli see kümnes mäng. See võttis meilt ilmselt masti maha ja paljuski otsustas tänase mängu," viitas Vaherna Subbotini suurepärasele kauglöögile, mis skoori avas.

Teise värava lõi Kalju juba minut hiljem penaltist. "Meie arvates ei oleks see käeolukord pidanud penalti olema. Edasises mängus ei õnnestunud meil jällegi standardolukordades mehi ära jagada."

REKLAAM

Järgmises matšis kohtub Kalev uuesti Kaljuga, aga peab siis hakkama saama ilma kapteni Andreas Raudsepata ja keskkaitsja Kaspar Laurita, kuna nemad olid täna mängukeelu ohus ja said kollase kaardi. "Sanja [Dmitrijev] ütles ka, et see on hetkel meie reaalsus. Peame oma noortega hakkama saama," tõdes Vaherna.

Kalju poolkaitsja Igor Subbotin: "Treener ütles, et tuleb raske mäng, kuna eelmised mängud Kaleviga olid nii rasked, et jõudsime väravani viimasel minutil. Täna olime algusest peale kontsentreeritud, lõime kolm kiiret väravat ja siis oli mäng juba tehtud." 

Avavärava olukorras läks Subbotini sõnul tema kauglöök sinna, kuhu planeeritud. "Oli ruumi ja lihtsalt mõtlesin, et löön. Läks hästi."

Kas see oli karjääri ilusaim värav? "Meenub veel üks värav, kui ma mängisin Levadias. Aga väga ilus värav küll."

Teise tabamuse vormistas Subbotin penaltist. "Penalteid tuleb lüüa lihtsalt külmavereliselt sinna, kuhu tahad. See on nagu loterii - kas väravavaht teab, kuhu sa lööd, ja hüppab sinna või mitte," selgitas ta.

"Pärast kolmandat väravat oli rahulikum, aga olime kontsentreeritud mängu lõpuni. Meeskond tahtis veel väravaid lüüa ja lõi ka teisel poolajal kolm."

Järgmise kohtumise ja Kalevi kaartide kohta ütles Subbotin: "Ma ei mõtle sellele, kes Kalevil eemale jääb. Tuleb kindlasti raske mäng nagu alati. Anname teisipäeval endast kõik."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK