VAATA JÄRELE: Treibergi neli väravat vedasid Saku Balti liigas suure võiduni (galerii!) (0)

Saku Sportingu naiskond alistas oma Balti liiga viimases mängus koduväljakul Vilniuse Žalgirise 5:1. Emma Treiberg lõi juba avapoolajal neli väravat.

Teisel poolajal tabas Treiberg latti, aga seis püsis pikalt muutumatuna. 80. minutil realiseerisid külalised Angela Raidmetsa põhjustatud penalti. Kolm minutit hiljem lõid leedulannad aga koomilise omavärava - puurivaht Meda Šeškute lõi viiekastist palli lahti mängides selle vastu tiimikaaslast Auguste Andrijevskyte, kellest põrkas mänguvahend võrku.

Homme kell 18.00 külastab Žalgiris naiste Balti liiga hooaja viimases mängus Eesti meistrit Tallinna Florat. Otsepilti näitab taas Soccernet.ee.

Flora paikneb praegu kuue punktiga teisel kohal, sama palju punkte kogusid SFK Riia ja Saku. Žalgiris on kolme punktiga eelviimane, viies. Tiitli on täiseduga kindlustanud FK Gintra.