VAATA JÄRELE: Tammeka sai karikasarjas Esiliiga liidrist Vaprusest kõige napimalt jagu (0)

Evald Tipneri karikavõistlustel alistas Tartu Tammeka 1/16-finaalis võõrsil Esiliiga liidri Pärnu Vapruse 1:0. Mängu ainsa värava lõi avapoolajal Tristan Koskor.

Tammeka pani pärnakad kohe surve alla ja kui tosin minutit oli mängitud, tabas Kevin Aloe lähilöök posti. Skoori avas Tammeka siiski alles 28. minutil, kui kaitseliini taha söödu saanud Tristan Koskor mängis Hendrik Vainu üle ja viis külalised juhtima.

Teisel poolajal avanesid üksikud šansid ka Vaprusel, ent mängu kontrollisid kuni lõpuvileni siiski tartlased. Skoori püsimise eest hoolitses Pärnu meeskonna väravasuul head tööd teinud Vainu. Kaheksandikfinaalis läheb Tammeka võõrsil vastamisi III liiga klubi Märjamaa Kompaniiga.