VAATA JÄRELE: Paide otsustas Tartus mängu viie väravaga esimesel poolajal (0)

Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 24. voorus võõrsil 5:2 võidu Tartu Tammeka üle.

Ründaja Henri Anier tegi kübaratriki (ja andis ka ühe resultatiivse söödu) ning tõusis väravalööjate edetabelis Zakaria Beglarišviliga esikohta jagama.

Paide läks juba esimesel poolajal 5:0 juhtima. Teisel poolajal lõid tartlased kaks väravat tagasi, 61. minutil jäid külalised Sander Sinilaidi teise kollase kaardi tõttu vähemusse.

19. septembril kell 19.00 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond  2:5 (0:5)
49. pen. Tristan Koskor, 68. Artur Uljanov - 6., 14., 36. Henri Anier, 33. Joseph Saliste, 43. Siim Luts

Väravasöödud: 49. x, 68. Patrick Genro Veelma - 6. x, 14. Sergei Mošnikov, 33. Henri Anier, 36. Siim Luts, 43. Andre Frolov
Hoiatused: 19. Patrick Genro Veelma, 74. Sander Kapper - 22. Mihkel Aksalu, 48., 61. Sander Sinilaid
Eemaldamine: 61. Sander Sinilaid (Paide)
Mänguolud: +9, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras