VAATA JÄRELE: mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi, Kalju pääses Volkovi väravast finaali (0)

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus teine finalist, kui Nõmme Kalju alistas Kalev-Fama staadionil Narva Transi 1:0. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Mõlemal meeskonnal oli avapoolajal üks võimalus, kuid Kaspar Pauri lähilöögi tõrjus Aleksei Matrossov ja Deniss Dedetško karistuslöögi püüdis Marko Meerits. Alex Matthias Tamm realiseeris üks-üks olukorra Matrossovi vastu, aga värav ei lugenud suluseisu tõttu. Kalju kangelaseks kerkis vahetusest sekkunud Aleksandr Volkov, kes suunas 78. minutil samuti vahetusest sekkunud Igor Subbotini suurepärase tsenderduse peaga väravasse.

Seejuures mängisid mõlemad meeskonnad suurem osa mänguajast kümnekesi, sest Oleksandr Koževnikov Transil sai juba 19. minutil punase kaardi ja German Šlein eemaldati 35. minutil.

Nõmme Kaljut ootab karikavõistluste finaalis ees Paide Linnameeskond. Finaalmäng toimub laupäeval, 21. mail kell 19.00 A. Le Coq Arenal. Võitja pääseb Konverentsiliigasse.