VAATA JÄRELE: Kuressaarele piisas Viimsi seljatamiseks ühest väravast (2)

Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis oli Kuressaare 1:0 parem Esiliiga ülemisse poolde kuuluvast Viimsist.

Algusest peale Kuressaare kerge kontrolli all olnud mängus jäid avapoolajal väravad löömata. Kõige lähemal oli sellele täna saarlaste algkoosseisus võimaluse saanud Aleksandr Iljin, kuid tema löök tabas posti.

Kohe teise poolaja alguses asus Kuressaare aga juhtima, sest mängitud oli napilt üle minuti, kui väravaesises segaduses lükkas palli üle joone kaitsja Markus Allast. Ehkki Viimsi otsis lõpuvileni viigivõimalust, olid paremad šansid edu kasvatamiseks Kuressaarel, kellel oli ka pingilt tuua ründejõudu Sander Lahe ja Sten Reinkorti näol. Rohkem väravaid kohtumises aga ei nähtudki.

Kuressaaret ootab nüüd 1/32-finaalis ees kõrgliigakaaslane Pärnu Vaprus. Mullu oli just Viimsi see, kes suurüllatust valmistades pärnakate teekonnale karikasarjas punkti pani.