VAATA JÄRELE: Kalevi väravavahtide vahetus Tammeka skoorimist ei peatanud (0)

Tartu Tammeka alistas Premium liiga 23. voorus võõrsil Tallinna Kalevi 5:2. Kaks väravat lõid Kevin Mätas ja Henri Käblik.

Skoor avati esimese poolaja lisaminutil, kui Mätas realiseeris enda teenitud penalti. Teise poolaja alguses kasvatas Tanel Tammik peaga Henri Välja tsenderdusest tartlaste eduseisu.

Ramol Sillamaa lõi Kalevi poolt ühe värava tagasi, aga Mätas realiseeris veel ühe enda teenitud penalti. 11 meetri trahvilöögi põhjustanud puurivaht Stiven Raider vahetati seejärel välja.

Väravavahi vahetus Tammeka skoorimist ei lõpetanud, sest külaliste vahetusmees Henri Käblik saatis juba järgmisel minutil palli Maico Rimmeli jalge vahelt võrku. Daniil Petrunini tabamus andis korraks Kalevile veel natuke lootust, aga Käblik lõi lõpetuseks enda mängu ja ühtlasi ka karjääri teise Premium liiga värava.

Seitsmendal kohal paikneva Tammeka ja kaheksandat positsiooni hoidva Kalevi vahe kasvas kuuepunktiliseks.

Mitteametlik protokoll:

13. augustil kell 19.15 Kadrioru staadionil

JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka  2:5 (0:1)
66. Ramol Sillamaa, 86. Daniil Petrunin - 45+1. pen., 76. pen. Kevin Mätas, 52. Tanel Tammik, 79., 87. Henri Käblik

Väravasöödud: 66. Ioan Jakovlev, 86. Tanel Tamberg - 45+1., 76. x, 52. Henri Välja, 79. Patrick Genro Veelma, 87. Sander Puri
Hoiatused: 44. Ioan Jakovlev, 45. Tanel Tamberg, 63. Daniil Petrunin, 75. Stiven Raider, 90+1. Hannes Anier - 59. Gerdo Juhkam
Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras