VAATA JÄRELE: Kalev näpistas Florat ning sai magusa viigipunkti kätte (0)

Premium liiga eelviimase vooru lükkasid laupäeval Kadriorus käima Tallinna Kalev ja FC Flora. Mäng lõppes võitlusliku 1:1 viigiga.

Suhteliselt sündmustevaest avapoolaega kroonis Jürgen Henni punane kaart lisaminutitel, mille mees teenis rahulolematuse tõttu kohtunike suunal.

Teisel kolmveerandtunnil asus Flora pärast pikka survet juhtima 79. minutil, kui Ken Kallaste lõi mõned minutid varem vahetusest sekkunud Konstanti Vassiljevi nurgalöögist palli peaga püüdmatult võrku, viies omad juhtima.

Kalevil ei kulunud kaua, et viik majja lüüa. 85. minutil pääses Ats Purje Kristen Lapaga silmitsi ning lahendas rünnaku külmaverelise löögiga värava allanurka. Tähistama jooksis mees küllasõitnud Soome sõprade sekka.

Järelejäänud ajaga üritas Flora leida päästvat võidutabamust, kuid Kalevi meeskond eesotsas Maico Rimmeliga oli kindel ning pidas lõpuni vastu. Kalev jätkab teenitud punktiga kaheksandal real, olles kogunud 35 silma. Meistritiitli kindlustanud Floral on nüüd koos 94 punkti.