VAATA JÄRELE: hooaja teise võidu teeninud Sporting alistas Vapruse (Flora võitis Ühendnaiskonda) (0)

Naiste meistriliiga teises mänguvoorus teenis hooaja teise võidu mullu kolmanda koha saavutanud Saku Sporting, kes alistas Pärnu Vapruse 4:1.

Koduväljakul mänginud Saku haaras juhtohjad 20. minutil, kui skooris Kairi Himanen. Seejärel suurendasid võõrustajate eduseisu Triin Satsi ja Grete Daut, aga Vaprus lõi enne poolajavilet ühe värava tagasi, kui 41. minutil realiseeris penalti Anastasija-Grazõna Stšerbatšenia. Teisel poolajal vahetusest sekkunud Ulrika Tülpo vormistas 64. minutil lõppseisu.

Teises samal ajal toimunud mängus sai väravaterohkes lahingus 6:4 võidu tiitlikaitsja Tallinna Flora, kes alistas võõral väljakul Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani United Ühendnaiskonna.

Flora läks Getter Saare ja Anastasia Ivanova väravatest esimesel poolajal 4:0 ette, aga Teisi Toomsalu tabamused avapoolaja esimesel üleminutil ja teise poolaja algul vähendasid Ühendnaiskonna kaotusseisu kaheväravaliseks. Lisaks tegid Flora eest skooris Lisette Tammik ja Jaanika Volkov ning Ühendnaiskonna eest Anna-Liisa Jonadi ja Katarina Põldur.