VAATA JÄRELE: Flora lõi Kuressaares neli vastuseta väravat (7)

Liider Tallinna Flora alistas võõrsil FC Kuressaare 4:0 ning läbis Premium liiga hooaja avaringi kaotuseta.

Skoor avati kümnendal minutil. Rasmus Saar lasi Rauno Allikul endast mööda mängida ja jooksis seejärel oma karistusalas Allikule õlaga selga. Tänavu Premium liigas enim penalteid määranud kohtunik Miko Pupart ei jätnud seda tähelepanuta ning järgnenud penalti realiseeris Rauno Sappinen. Magnus Karofeld hüppas õiges suunas, kuid ei ulatanud pallini, mis vihises täpselt alla nurka.

24. minutil sai Alliku pärast Markus Poomi, Martin Milleri ja Sappineni sööte palli tühja väravasse lüüa ning Flora juhtis 2:0.

50. minutil teenis Konstantin Vassiljev heast kohast keskelt karistuslöögi ja Henri Järvelaid virutas selle üle müüri alla nurka. 68. minutil skooris Märten Kuusk peaga Poomi karistuslöögist.

Teises samaaegses Premium liiga kohtumises sai Viljandi Tulevik tänu viimase minuti penaltile 2:1 võidu Tallinna Kalevi üle.

Portreelugu Kuressaare legendist Elari Valmasest:

Portreelugu Kalevi ründajast Hannes Anierist:

Protokollid:

27. juunil kell 13.00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  0:4 (0:2)
10. pen. Rauno Sappinen, 24. Rauno Alliku, 50. Henri Järvelaid, 68. Märten Kuusk

Väravasöödud: 10. Rauno Alliku, 24. Rauno Sappinen, 50. Konstantin Vassiljev, 68. Markus Poom