VAATA JÄRELE: Flora kaitses vapralt, aga 29 pealelööki nulli vastu aitas CSKA probleemideta edasi (0)

Tallinna Flora naiskond kaotas Meistrite liiga esimeses eelringis võõrsil 0:2 Moskva CSKA-le.

Kuigi CSKA on nimekas klubi, siis oli tänane nende jaoks Meistrite liiga debüüt. Esimesel poolajal anti Flora väravasuul tuld 11 korral, 90 minuti jooksul tehti 29 pealelööki. FC Flora ise vastaste väravat ohustada ei suutnud.

Kui esimene poolaeg püsis 0:0, siis teisel sai CSKA oma tahtmise paremini pealesurutud. Esimene värav tuli Ariina Mürkhaini õnnetust rikošetist, teise lõi Valerija Bespalikova.

Kolmanda järjestikuse Eesti meistritiitli kindlustanud Flora jaoks sai seega läbi ajaloo teine Meistrite liiga hooaeg. Tänane kaotus oli neile aasta esimene, mis sündis ametlikus võistlusmängus. Hooaja lõpuni jääb veel kaks mängu koduliigas: esmalt kohtutakse laupäeval võõrsil Saku Sportinguga ja aastale tõmmatakse joon alla 14. novembril, kui madistatakse kodus Tallinna Kaleviga.