VAATA JÄRELE: Flora alistas Saku ja kindlustas viienda järjestikuse Eesti meistritiitli (lisatud galerii!) (1)

Tallinna FC Flora naiskond alistas võõrsil Saku Sportingu 2:0 ja kindlustas viienda järjestikuse Eesti meistritiitli. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Flora vajas meistritiitli kindlustamiseks vähemalt viiki, aga saadi hooaja 20. võit. Mängu esimene värav sündis üheksandal minutil, kui Lisette Tammiku kauglöök lendas esmalt latti, aga seejärel Saku väravavahist Keiti Kruusmannist väravasse. Lõppseisu vormistas 84. minutil Jessika Uleksin.

Flora kindlustas meistritiitli neli vooru enne hooaja lõppu. Floral on 60 ja mängu vähem pidanud Sakul 42 punkti. Sakul on võimalik maksimaalselt 57 punkti noppida.