Üllatustulemus Esiliigas: PJK surus Flora noored selili, avas võiduarve ja jättis Tuleviku viimaseks (1)

Samal ajal kui Pärnu Vaprus kaotas Premium liigas FCI Levadiale, avas Esiliigas võiduarve Pärnu Jalgpalliklubi, kes alistas koduväljakul FC Flora duubelmeeskonna 3:2.

Seejuures jäid võõrustajad 17. minutil Veiko Vespere omaväravast kaotusseisu, aga vaheajale mindi Silard Simanise tabamusest viigiseisul. Risto Pärnat ja Simanis suurendasid teisel poolajal PJK eduseisu kaheväravaliseks. Kuigi Georg Vende lõi veel kümmekond minutit enne lõpuvilet ühe värava tagasi, siis kaotusest Flora noortel pääsu polnud.

Tabeliseisu arvestades on Pärnu Jalgpalliklubi võit Flora duubli üle üllatustulemus, sest Flora noored asuvad 41 punktiga teisel kohal. Tõsi, tasub märkida, et Flora duublil ei olnud seekord koosseisus esindusmeeskonna mängijaid. Hooaja esimese võidu teeninud PJK möödus tabelis Viljandi Tulevikust ja kerkis 11 punktiga üheksandale kohale.