Uljanov sai punase kaardi, PJK rabeles Tammeka U21-st kolme punkti kaugusele (0)

Artur Uljanov (valges) sai Esiliiga mängus punase kaardi. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga 16. voor jätkus Pärnu Rannastaadionil kohaliku PJK ja Tartu Tammeka U21 meeskonna lahinguga. PJK saavutas 3:2 võidu ja rabeles Tammeka duubelmeeskonnast kolme punkti kaugusele.

PJK esimene värav sündis avapoolaja keskpaigas, kui sihile jõudis Kein Makovei. See tabamus jäi väravaterohkes mängus ainsaks esimesel poolajal. Väravatesadu läks lahti teisel kolmveerandtunnil.

51. minutil lõi Igor Mohhov PJK teise tabamuse, kuid kuraditosin minutit hiljem vähendas Tammeka U21 kaotusseisu üheväravaliseks Carl Robert Mägimets. Risto Kauniste lisas 72. minutil PJK kolmanda ja Martin Jõgi 81. minutil Tammeka U21 teise värava. Lisaks lõpetasid võõrustajad mängu kümnekesi, sest esimesel lisaminutil sai teise kollase kaardi Artur Uljanov.

PJK asub liigatabelis 18 punktiga kaheksandal kohal ning Tammeka U21 on 15 silmaga üheksandal positsioonil, edestades ainult Kohtla-Järvet, kes püsib nulli punkti peal.