Üleminutite valusad eksimused maksid Valenciale karmilt kätte (0)

Hispaania kõrgliiga laupäevases viimases neljas mängus said võidu kirja liiga uustulnukad Osasuna ja Mallorca. Võitluslik viik tehti Valencia ja Real Sociedadi ning Villarreali ja Granada vahelistes kohtumistes.

Mullune neljas meeskond Valencia ei suutnud Real Sociedadi kaitset avapoolajal küll lahti murda, aga efektiivse koostöö tulemusena viis 58. minutil Kevin Gameiro omad juhtima. Videokohtunik sekkus samuti võimaliku suluseisu tuvastamise osas ning kulus tükk aega, enne kui Gameiro värav loeti ikka ära ja kohtumine sai jätkuda.

Seoses VAR-i sekkumisega lisati tavapärasest rohkem üleminuteid juurde, kokku lausa kaheksa. 93. minutil teenis kodumeeskond ka penalti ning Gameirol oli võimalus võit ära vormistada, ent prantslane saatis palli selgelt üle värava. Kümnendal lisaminutil oli Sociedadil kasutada karistuslöök, kust pall lendas vastu Francis Coquelini kätt ning olukorrast fikseeriti penalti. Mikel Oyarzabal võttis otsustava löögi enda peale, realiseerides penalti külma rahuga ja jättes kokkuvõttes Valencia kindlana näinud kolmest punktist ilma.

Korralik väravatesadu toimus Villarreali ja kolmanda uustulnuka Granada vahelises heitluses. Santi Cazorla ja Fede Vico penaltitest lõppes avapoolaeg seisuga 1:1 Järgmise kolmveerandtunni sees pääses Villarreal kahel korral juhtima ning 73. minutiks oldi 4:2 ees. Granada poolelt vastasid aga Roberto Soldado ja Antonio Puertas, millega läksid punktid jagamisele.

Valencia - Real Sociedad 1:1 (0:0)